Perussuomalaiset Nuoret

bannerpsnuoret
Pääsivu > Ihmiset > Hallitus

Hallitus

Puheenjohtaja (järjestön johtaminen, edustaminen, politiikasta vastaaminen) Sebastian Tynkkynen Oulu 040 0988960 sebastian.tynkkynen[at]ps-nuoret.fi www.facebook.com/sebastian.tynkkynen
tony
Pääsihteeri (jäsenasiat, talous, toimisto) Tony Leppäkoski Helsinki 0406532960 sihteeri[ät]ps-nuoret.fi
1. Varapuheenjohtaja Aleksi Hernesniemi Kannus 050 549 1642 aleksi.hernesniemi[at]ps-nuoret.fi www.aleksihernesniemi.com
palovuori
2. Varapuheenjohtaja, viestintäsihteeri Tiina Ahva Helsinki 050 4346920 tiina.palovuori[at]ps-nuoret.fi http://tiinapalovuori.fi/
minä
3. Varapuheenjohtaja Daniel Kaartinen Lemi 0400 566380 daniel.kaartinen[at]ps-nuoret.fi
Hallituksen jäsen, tiedottaja Toni Ahva Helsinki toni.ahva[ät]eduskunta.fi www.toniahva.fi
Hallituksen jäsen Jarmo Keto Helsinki jarmo.keto[at]ps-nuoret.fi http://www.jarmoketo.fi
_PRINT
Hallituksen jäsen Harri Vuorenpää Pirkkala harri.vuorenpaa[at]tilivuorenpaa.fi http://www.harrivuorenpaa.fi/
Hallituksen jäsen Jenni Lastuvuori Pornainen jenni.lastuvuori[at]hotmail.com
sorja
Hallituksen jäsen Marika Sorja Helsinki marika.sorja[at]gmail.com
hyttinen
Hallituksen jäsen Nuutti Hyttinen Helsinki 0400 246 182 nuutti.hyttinen[ät]eduskunta.fi www.nuuttihyttinen.com